3T3 ENDÜSTRİYEL OTOMASYON ROBOT
VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

    3T3; ABB robotlu projelerin tasarımı ve uygulamaları,makine tasarımı ve üretimi, elektrik-elektronik proje tasarımı, probleme özel çözümler sunma, sistem entegrasyonu,sistem modernizasyonu, yazılım ve danışmanlık hizmeti veren bir şirkettir. Hızlı bir şekilde büyüyen rekabet koşulları ağırlaşan pazarda kurumsallaşma yolunda bir adım atılmıştır. Bu amaçla ULTRA TEKNİK ile 3T3 şirketi ortak bir yapılanmayla yeni bir konsept yaratmıştır.3T3 İsveç'ten Submanufacturer &DCK şirketinden danışmanlık hizmeti almaktadır.Şirketimizin yaklaşık 7 yıllık ABB robot tebrübesi bulunmaktadır. Bununla birlikte Robotik uygulamaların yayılma hızını biraz daha arttıracak ve 3T3 şirketi de kurumsal olarak büyüyecektir. Bu amaca ulaşabilmenin yolu doğru bir yapılanma,çağdaş bir şirket vizyonu belirlemek ve bunu uygulamaktır.

     Vizyonumuz;
   Robot, otomasyon ve makina uygulamalarında, bilgi, hizmet ve teknolojik olarak örnek, öncü, saygın ve güvenilir bir kurum olmak.

     Misyonumuz;
   Vasıflı profesyonel kadrosuyla, teknik altyapısıyla, projelendirme, üretim, işletmeye alma, danışmanlık, servis ve destek faaliyetlerinde bulunmak.